Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy/a specjalista/ka ds. personalnych

Lokalizacja: Mikołów , śląskie;
Obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentów i zestawień,
  • rekrutacja pracowników,
  • współpraca z agencjami pracy tymczasowej.
Wymagania:
  • znajomość prawa pracy (przynajmniej w stopniu podstawowym),
  • praktyczna znajomość czasu pracy,
  • znajomość obsługi komputera w tym dobra znajomość programu Excel.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobre wynagrodzenie,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazny zespół.

Gdzie szukać pracy jako Młodszy/a specjalista/ka ds. personalnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy/a specjalista/ka ds. personalnych w miejscowości: Mikołów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy/a specjalista/ka ds. personalnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy/a specjalista/ka ds. personalnych, praca w Mikołów dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.