Mechanik - praca od zaraz -> 3000 zł na rękę i 20% od przerobu

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
Stargard Szczeciński , zachodniopomorskie
Gryfino , zachodniopomorskie
Kołbaskowo , zachodniopomorskie
Praca Mechanik - praca od zaraz -> 3000 zł na rękę i 20% od przerobu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta, serwisu samochodowego, poszukujemy osoby na stanowisko Mechanika.


Pracuj z nami!

Serwis samochodów ciężarowych zatrudni Mechanika do stałej współpracy!

Nowemu pracownikowi zaoferujemy na start 3 000 zł na rękę, a dodatkowo pewne premie miesięczne w wysokości 20% od przerobu. 

Pracujemy w systemie dwuzmianowym w godzinach 7-15 i 12-20

Wystarczy, że...

... pracowałeś/aś wcześniej w warsztacie samochodowym, gdzie nabyłeś/aś doświadczenia w zakresie naprawy aut ciężarowych. 

Brzmi ciekawie?

Zaaplikuj, a opowiemy Ci o szczegółach :)


Wysoka Pensja

Super Atmosfera

Umowa o pracę

System premiowy

Oferta jest ważna jeszcze 175 dni

Wymagane dokumenty: CV
Wymagane dokumenty: CV

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Mechanik - praca od zaraz -> 3000 zł na rękę i 20% od przerobu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik - praca od zaraz -> 3000 zł na rękę i 20% od przerobu w miejscowości: Kołbaskowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik - praca od zaraz -> 3000 zł na rękę i 20% od przerobu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik - praca od zaraz -> 3000 zł na rękę i 20% od przerobu, praca w Kołbaskowo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.