Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne)

Lokalizacja: Tychy , śląskie;
Obowiązki:
  • montaż drobnych elementów zgodnie z instrukcją,
  • praca siedząca bez dźwigania.
Wymagania:
  • chęć do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • badania laboratoryjne i USG piersi raz w roku,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • opiekę koordynatora,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wysoki dodatek nocny,
  • lekarza w zakładzie pracy,
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.

Gdzie szukać pracy jako Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne) w miejscowości: Tychy jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne), praca w Tychy dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.