Sales Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Sales Manager

Warszawa
NR REF.: 1125066

Twoja następna firma
Naszym klientem jest międzynarodowa firma będąca dystrybutorem i producentem dodatków spożywczych.

Zadania:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za sprzedaż produktów dedykowanych do branży spożywczej (m.in. mąki słodowane, płatki tradycyjne i ekstrudowane, produkty z jaj- żółtko i białko w proszku, albumina wysokopienna, enzymy, półprodukty mleczarskie- tłuszcz bezwodny, masła) na terenie całej Polski, pozyskiwanie nowego biznesu oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami oraz monitorowanie ich potrzeb. Ponadto prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji oraz prezentacji handlowych.

Oczekujemy:

Poszukujemy osób z kierunkowym wykształceniem (technologia żywności lub pokrewny), znających bardzo dobrze sektor spożywczy/ dodatków do żywności ze znajomością języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (min. B2). Do udziału w rekrutacji zapraszamy Kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży jak i na stanowiskach technologicznych chcących rozwijać się w handlu

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, samodzielność, szkolenia (wewnętrzne i u dostawców, w tym zagraniczne), wynagrodzenie dwuskładnikowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy). Praca w trybie Home Office.

Gdzie szukać pracy jako Sales Manager

Jaka oferta pracy na stanowisku: Sales Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Sales Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Sales Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.