Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Przedstawiciel Medyczny

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 30-07-2019, do końca 12 dni
Praca Przedstawiciel Medyczny

Zadania:
  • reprezentowanie firmy Valentis Polska Sp. z o.o. na powierzonym terenie
  • promowanie produktów firmy wśród lekarzy
  • współpraca ze środowiskiem medycznym (m.in. poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, targach)
  • realizacja strategii promocyjnej firmy oraz ustalonych planów sprzedażowych
  • analiza i sporządzanie raportów sprzedaży
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie (medyczne, biologiczne lub pokrewne mile widziane)
  • nastawienie na osiągnięcie wyznaczonych celów oraz silna motywacja do pracy oraz dalszego rozwoju
  • przedsiębiorczość, entuzjazm, determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • wynagrodzenie stałe plus motywujący system premiowy
  • pracę w zgranym i młodym zespole
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (telefon, samochód służbowy)

Gdzie szukać pracy jako Przedstawiciel Medyczny

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przedstawiciel Medyczny w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Valentis Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przedstawiciel Medyczny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przedstawiciel Medyczny, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Valentis Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.