Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

Mechanik

Lokalizacja: Węże , mazowieckie;

P.H.U. TOPAZ poszukuje do swojego Centrum Logistycznego w Wężach k. Sokołowa Podlaskiego pracownika na stanowisko - MECHANIK

Zakres obowiązków:
  • zadania mechanika samochodów ciężarowych, osobowych
  • współpraca przy naprawach innych maszyn
  • współpraca z Magazynierami i innymi Pracownikami Magazynu Centralnego
  • wykonywanie zadań zgodnie określonym harmonogramem i ustalonymi terminami zadań
Oczekujemy:
  • mile widziane (ale nie konieczne) - doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego, szczególnie samochodów ciężarowych
  • przy braku doświadczenia zawodowego - umiejętności i zainteresowania lub ukończona szkoła w kierunku pracy mechanika
  • dyspozycyjność, chęć rozwoju umiejętności i zaangażowanie w realizowane zadania,
  • rzetelność i terminowość,
  • dobra organizacja pracy,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich sprawnego uzupełnienia),
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • pracę w systemie podstawowym, z możliwością wypracowania premii dodatkowej
  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • dodatki premiowo-stażowe dla pracowników, m.in. kartę premiową, talony na święta
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie

Gdzie szukać pracy jako Mechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mechanik w miejscowości: Węże jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mechanik, praca w Węże dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski

Praca Mechanik, Węże