Wyszukaj spośród 10024 ofert pracy

Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 03-07-2019, do końca 12 dni
Praca Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156)

Opis stanowiska
  • Techniczna i merytoryczna likwidacja szkód majątkowych, w tym:
  • ustalanie przyczyn i zakresu powstałych uszkodzeń z badaniem okoliczności zaistnienia zdarzeń szkodowych
  • ocena stanu technicznego budynków, budowli i urządzeń technicznych
  • wycena obiektów, robót budowlanych i urządzeń technicznych
  • prowadzenie technicznego procesu likwidacji szkód przy wykorzystaniu oprogramowania B2B SALTEX
  • współpraca z przedstawicielami największych na rynku polskim firm ubezpieczeniowych i brokerskich
  • sporządzanie wycen, opinii technicznych oraz raportów
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • budownictwo
  • doświadczenie w branży budowlanej (min. 2 lata)
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office oraz programu NORMA (wraz z umiejętnością kosztorysowania)
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętność ustalenia priorytetów
  • dyspozycyjność i mobilność
  • bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kategorii B
    Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i zainteresowanie tematyką ubezpieczeniową będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania wiedzy technicznej i ubezpieczeniowej od najlepszych specjalistów w branży
  • zatrudnienie po okresie próbnym w wymiarze pełnego etatu
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju osobistego

Gdzie szukać pracy jako Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Likwidator Szkód Majątkowych (nr ref.: 10156), Warszawa