Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 2100,00 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Lokalizacja: Ath , Flandria
Praca Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 2100,00 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz)


Opis stanowiska
 • mechaniczne cięcie surowca
 • wykańczanie przy użyciu maszyn kamieniarskich
 • praca z użyciem pił mostowych oraz trakowych
 • zespołowa realizacja zadań
Wymagania
 • umiejętność posługiwania się piłą
 • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
 • doświadczenie w obsłudze suwnicy mile widziane
 • umiejętność pracy w zespole oraz dobra kondycja fizyczna
Oferujemy
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie wysokości od 13,18 euro brutto/godz.,
 • nadgodziny płatane 150% i trzynastą pensję
 • prywatną opiekę medyczną, kartę paliwową, a także dodatek amortyzacyjny
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w organizacji zakwaterowania

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
od 2100,00 EUR / Miesiąc

Oferta jest ważna jeszcze 174 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 2100,00 euro brutto/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 2100,00 euro brutto/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Ath jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 2100,00 euro brutto/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik przy obróbce kamienia (kamieniarz) - od 2100,00 euro brutto/godz. - praca w Belgii, praca w Ath dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.