Młodszy/a specjalista/ka ds. rekrutacji

Trenkwalder Legnica Wynagrodzenie do negocjacji

Zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • analiza bazy i rynku oraz aktywne poszukiwania, w celu dotarcia do najlepszych kandydatów,
  • współpraca i utrzymanie dobrych relacji z klientami,
  • przeprowadzanie wywiadów telefonicznych oraz personalnych z wyselekcjonowanymi kandydatami,
  • ocena kompetencji kandydatów,
  • prowadzenie bieżącej administracji i dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji,
  • sporządzanie bieżących raportów i analiz.

Wymagania:

  • doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • inicjatywa w działaniu i samodzielność,
  • dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wysoką autonomię działań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • dofinansowanie do pakietu Multisport,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę w godzinach od 8:00 do 16:00.
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Gdzie szukać pracy jako Młodszy/a specjalista/ka ds. rekrutacji

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy/a specjalista/ka ds. rekrutacji w miejscowości: Legnica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Trenkwalder lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy/a specjalista/ka ds. rekrutacji Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy/a specjalista/ka ds. rekrutacji, praca w Legnica dopasowana do Twoich wymagań.Trenkwalder praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.