Wyszukaj spośród 10286 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Software Developer

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie;

Dla jednego z największych organizacji specjalizującej się w obszarze marketingu baz danych poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Optymalizacja, poprawa jakości oprogramowania
  • Projektowanie nowych i ciekawych funkcji/rozwiązań bazodanowych
  • Realizacja projektów z branży marketingowej przy zastosowaniu filozofii Agile
  • Współpraca z mocnym zespołem programistów oraz stroną biznesu
  • Analiza specyfikacji technicznej
  • Praca w międzynarodowym zespole
Wymagania:
  • Znajomość microserwisów: Java8, Spring Boot, REST API
  • Oraz technologii tj.: Node.js, AngularJS, JavaScript, NoSQL (Oracle), AWS Services, Kubernetes, Spark, Docker
  • Chęć stałego poszerzania swoich horyzontów
  • Wysoka potrzeba wdrażania/prezentowania własnych rozwiązań
  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Możliwość pracy do 100% zdalnie
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Liczne benefity tj.: Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie,
  • Karta lunchowa, Budżet szkoleniowy i wiele innych
  • Możliwość rozwoju poprzez współpracę z osobami o bogatym doświadczeniu w branży IT
  • Pracę przy wielu ciekawych projektach, umożliwiających rozwijanie swoich kompetencji

Gdzie szukać pracy jako Software Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Software Developer w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Software Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Software Developer, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii