Wyszukaj spośród 9673 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier z obsługą wózka widłowego UDT

Lokalizacja: Pruszków , mazowieckie;

Dla naszego Klienta, nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy branży papierniczej z siedzibą na terenie Moszna-Parcela, poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier z obsługą wózka widłowego UDT

Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace w magazynie i obsługę wózka widłowego.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), od poniedziałku do piątku,
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózka widłowego.
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • uczciwe, atrakcyjne wynagrodzenie płatne zawsze na czas (do negocjacji),
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie karty Multisport Plus oraz pakietu prywatnej opieki medycznej.

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z obsługą wózka widłowego UDT

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z obsługą wózka widłowego UDT w miejscowości: Pruszków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Payroll 360 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z obsługą wózka widłowego UDT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z obsługą wózka widłowego UDT, praca w Pruszków dopasowana do Twoich wymagań.Payroll 360 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii