Wyszukaj spośród 10265 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik porządkowy

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie;

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę stałą, tymczasową i dorywczą. Za naszym pośrednictwem w 2018 roku zatrudnienie znalazło ponad 30 000 osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach programu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością. Jesteśmy właścicielem portalu strefajob.pl do realizacji błyskawicznych zleceń.

Obowiązki:
  • kartonowanie sklepu (zbieranie pustych kartonów i prasowanie ich w prasie do kartonów)
  • układanie artykułów przemysłowych Non Food (składanie odzieży, sortowanie artykułów przemysłowych, układanie artykułów przemysłowych w koszach przeznaczonych do prezentacji)
  • udzielanie odpowiedzi na pytania klientów dotyczące miejsca prezentacji artykułów przemysłowych
  • wykonywanie prac porządkowych na terenie sklepu (zamiatanie, mycie, sprzątanie itp.) oraz wykładanie towaru
  • liczenie asortymentu sklepowego
Wymagania:
  • ukończony 18 r.ż.
  • aktualna książeczka sanepidu
Oferujemy:
  • umowę zlecenia
  • elastyczny grafik
  • wiele lokalizacji do wyboru
  • stawkę 17,50 zł br/h + PREMIE
  • premia za polecenie znajomego
  • kartę multisport w atrakcyjnej cenie

Gdzie szukać pracy jako Pracownik porządkowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik porządkowy w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Job Impulse lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik porządkowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik porządkowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Job Impulse praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii