Wyszukaj spośród 10184 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Produkcja opakowań - Pakowacz - Centrum

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Fenix Poland S.A. (nr certyfikatu 15344)

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: PAKOWACZ

Miejsce pracy: Łódź, ul. Tymienieckiego

Opis stanowiska
  • Pakowanie opakowań do kosmetyków w kartony zbiorcze
  • Wstępna kontrola jakości
Szukamy osób, które:
  • Gotowych podjąć współpracę w dłuższej perspektywie
  • Gotowych do pracy na IV brygady na III zmiany
  • Posiadających doświadczenie na produkcji
  • Zdolności manualne
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Stawka godzinowa 16 zł brutto, premia 200 zł brutto (ok.2200 netto)
  • Karta OK System
  • Pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • Przyuczenie do stanowiska pracy
Dodatkowe informacje
  • OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV LUB KONTAKT TELEFONICZNY 504-246-424

Gdzie szukać pracy jako Produkcja opakowań - Pakowacz - Centrum

Jaka oferta pracy na stanowisku: Produkcja opakowań - Pakowacz - Centrum w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Fenix S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Produkcja opakowań - Pakowacz - Centrum Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Produkcja opakowań - Pakowacz - Centrum, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Fenix S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii