Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik ochrony-imprezy masowe,dozory

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie;

Agencja Ochrony Konsalnet pilnie zatrudni pracowników ochrony na imprezy masowe,dozory w terminie 3.07-8.07.2019 na trenie Gdańska.

Zadania:
  • zabezpieczanie terenu imprezy masowej
Wymagania:
  • Ukończone 18 lat
  • Dobra prezencja
  • Przeszkolenie w zakresie ochrony imprez masowych
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu na członka służby informacyjnej lub porządkowej.
  • Niekaralność

Oferujemy:
  • Oferujemy wysokie stawki,(dozór 13 zł netto) impreza masowa (17-19 zł netto ) umowa zlecenie.
  • Organizujemy również kursy i szkolenia dla pracowników ochrony.
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel 695 -330 -123.

Gdzie szukać pracy jako Pracownik ochrony-imprezy masowe,dozory

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik ochrony-imprezy masowe,dozory w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Konsalnet Holding S.A. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik ochrony-imprezy masowe,dozory Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik ochrony-imprezy masowe,dozory, praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.Konsalnet Holding S.A. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii