Wyszukaj spośród 9962 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień - wysokie zarobki

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy w Aleksandrowie Łódzkim na stanowisku Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień.

Współpracując z nami zyskasz:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji
  • wolne weekendy – pracujemy od poniedziałku do piątku
  • praca w komfortowym biurze w godzinach 8 - 16
  • duży zakres samodzielności
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o zasięgu międzynarodowym
  • pełne wsparcie konsultanta personalnego i przejrzyste warunki współpracy
  • zgrany zespół, który wspólnie działa na rzecz realizacji celów
Zakres obowiązków:
  • weryfikacja zamówienia pod względem formalno- prawnym
  • rejestracja zamówienia w SAP i potwierdzenie jego przyjęcia
  • kontrola i koordynacja procesu realizacji zamówienia
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad rozliczeniem zamówienia
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • obsługa komputera i pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Nie czekaj - APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania chęcnie odpowiemy pod nr 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień - wysokie zarobki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień - wysokie zarobki w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień - wysokie zarobki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. obsługi zamówień - wysokie zarobki, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii