Wyszukaj spośród 10172 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Analityk Biznesowy

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-06-2019, do końca 12 dni
Praca Młodszy Analityk Biznesowy

Młodszy Analityk Biznesowy
Warszawa
NR REF.: 1125021

Dla naszego klienta, lidera w zakresie usług leasingu, poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka Biznesowego w Dziale Kontrolingu.

Poziom wynagrodzenia: 4500-5500 PLN brutto


Obowiązki:

Zakres obowiązków osoby na stanowisku będzie obejmował zarządzanie poprawnością i spójnością danych w systemach biznesowych, a także wsparcie operacyjne Działu Handlowego. Docelowo Młodszy Analityk będzie odpowiedziany za przygotowywanie raportów na potrzeby różnych obszarów funkcjonalnych firmy, a także samodzielne tworzenie narzędzi analitycznych oraz usprawnień do istniejącego środowiska raportowego. Osoba na stanowisku będzie miała okazję poznawać biznes organizacji od strony systemowej.

Wymagania:

Poszukujemy osób wykształceniem wyższym lub w trakcie studiów, z bardzo dobrą znajomością Excela (tabele przestawne, wyszukaj pionowo, wyszukaj poziomo) i innych narzędzi Ms Office. Mile widziana znajomość VBA i pierwsze doświadczenia na podobnym stanowisku. Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1). Idealnego kandydata powinny cechować silne kompetencje analityczne, umiejętność interpretowania i analizowania danych pochodzących z wielu źródeł, a także innowacyjność, chęć wprowadzania nowych narzędzi i rozwiązań.

Oferujemy:

Nasz klient oferuje ciekawą, stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, umowę o pracę oraz pakiet benefitów obejmujący ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, program kafeteryjny oraz objęcie rocznym systemem premiowym.

Oferta jest ważna jeszcze 12 dni


Gdzie szukać pracy jako Młodszy Analityk Biznesowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Młodszy Analityk Biznesowy w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Młodszy Analityk Biznesowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Analityk Biznesowy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii