Elektryk budowlany (team 2 os., od 2000 EUR netto)

DAAR Personal Service GmbH Erfurt Wynagrodzenie do negocjacji

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. DAAR Personal Service Gmbh w branży rekrutacyjnej działa od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.
Obecnie poszukujemy pracowników do Niemiec na stanowisko: Elektryk budowlany

Zadania:

  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej
  • kompleksowe wykonywanie instalacji elektrycznych na podstawie dokumentacji projektowej
  • trasowanie instalacji
  • przygotowywanie tras przewodów
  • przygotowywanie wnęk pod rozdzielnice

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe lub długoletnie doświadczenie zawodowe jako elektryk
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca samodzielną komunikację na stanowisku pracy
  • możliwość wyjazdu samochodem
  • gotowość do nauki i podnoszenie kwalifikacji

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu i niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony (składki i podatki odprowadzane w Niemczech, pełne ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, dostęp do niemieckich świadczeń)
  • wynagrodzenie godzinowe oraz dieta za przepracowany dzień (stawka godzinowa od 11,50 EUR brutto na godzinę oraz dieta w wysokości 30 EUR netto za przepracowany dzień)
  • zakwaterowanie zorganizowane oraz opłacone przez pracodawcę
  • dodatki branżowe, premie oraz podwyżki dla stałych pracowników
  • premię za polecenie pracownika
  • stałą współpracę, możliwość wyrabiania nadgodzin- płatnych 25% więcej od stawki podstawowej
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • brak Zeitkonta- wszystkie nadgodziny są wypłacane

Dodatkowe informacje

POSIADAMY OFERTY PRACY W KILKU LOKALIZACJACH NA TERENIE NIEMIEC!

KONTAKT: +48576040707

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Elektryk budowlany (team 2 os., od 2000 EUR netto)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektryk budowlany (team 2 os., od 2000 EUR netto) w miejscowości: Erfurt jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektryk budowlany (team 2 os., od 2000 EUR netto) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektryk budowlany (team 2 os., od 2000 EUR netto), praca w Erfurt dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.