Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa)

Lokalizacja: Sulejówek , mazowieckie
Praca Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa)

Apteka sieciowa w Sulejówku poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego.Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • komfortowy czas pracy (apteka 6-dniowa)

  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy

  • możliwość rozwoju (dodatkowe szkolenia)

  • brak tajemniczych pacjentów

  • komfortowa lokalizacja apteki (w pobliżu stacji PKP)

  • benefity pozapłacowe w tym prywatna opieka zdrowotnaWymagania:
  • dyplom technika farmaceutycznego

  • ukończony stażZainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia -- nr wpisu 19948
Wysłanie aplikacji jest jednoznaczne z: * oświadczeniem o zapoznaniu się oraz akceptacją Polityki prywatności farmacja.hr; * wyrażeniem zgody na otrzymywanie drogą mailową od farmacja.hr sp. z o.o. informacji handlowych o nowych ofertach pracy; * wyrażeniem zgody na wykorzystywanie przez farmacja.hr sp. z o. o. mojego numeru telefonu dla celów marketingowych oraz informowania mnie o nowych ofertach pracy (telemarketing i SMS).
Oferta jest ważna jeszcze 121 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa) w miejscowości: Sulejówek jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Praca.farmacja.pl lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technik farmaceutyczny - Sulejówek Miłosna (apteka 6-dniowa), praca w Sulejówek dopasowana do Twoich wymagań.Praca.farmacja.pl praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.