Wyszukaj spośród 12307 ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Jesteśmy polskim przedstawicielstwem niemieckiej firmy.

Oddział w Polsce istnieje od ponad 15 lat. W chwili obecnej poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy, która w sposób aktywny będzie wpływała na rozwój firmy.

Główne obowiązki na stanowisku:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych w podległym regionie – organizowanie sieci sprzedaży
  • Fachowe doradztwo produktowe
  • Obsługa zamówień w systemie operacyjnym, przygotowywanie ofert
  • Uzgadnianie warunków i terminów realizacji dostaw do klientów
  • Rozstrzyganie reklamacji
  • Wyjazdy służbowe i szkoleniowe
  • Monitorowanie rynku oraz promowanie produktów
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w  obsłudze klienta – mile widziane w branży technicznej
  • Znajomości technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta
  • Umiejętności tworzenia relacji businessowych i dobrej organizacji pracy własnej
  • Podejmowania szybkich i trafnych decyzji, samodzielności, wytrwałości oraz gotowości do wyjazdów służbowych
  • Chęci nauki, konsekwencji w działaniu
  • Zaangażowania w realizacji zadań
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Biegłej obsługi komputera w zakresie MS Office
Oferujemy
  • Pracę w małej, nowocześnie zorganizowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń w innowacyjnej branży i na rozwojowym rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + pełny pakiet prywatnego ubezpieczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia regulaminowa
  • Pracę godzinach 8-16
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych do organizacji i biznesu
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Prawo jazdy kat. B

Gdzie szukać pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Regionalny Przedstawiciel Handlowy w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy EX-CON Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.EX-CON Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
EX-CON Polska Sp. z o.o.

Praca Regionalny Przedstawiciel Handlowy , Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 3 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Joanna Romaszewska

joanna.rd@ex-con.pl

+48606733204

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie