Wyszukaj spośród 10184 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Elektromechanik

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Jesteśmy jedną z wiodących agencji rekrutacyjnych w Polsce. Wywodzimy się z marki Job Impulse, obecnej na rynku od 2006 roku. Dzięki doświadczonej kadrze każdego dnia znajdujemy pracę specjalistom w kraju i zagranicą - rekrutujemy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w obszarach Logistics, Supply Chain, Engineering, IT, Finance, Sales & Marketing. Twój sukces jest w naszych rękach!

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, zajmującej się produkcją wysokiej jakości produktów kakaowych, poszukujemy pracownika na stanowisko: Elektromechanik

Zadania:
  • Realizowanie planów produkcji poprzez utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Bieżąca obsługa techniczna maszyn i urządzeń,
  • Analiza awarii, usuwanie usterek,
  • Raportowanie z przebiegu swojej zmiany,
  • Podwyższanie kwalifikacji poprzez regularne pogłębianie swojej wiedzy fachowej oraz udział w przewidzianych szkoleniach,
  • Dbanie o zapewnienie czystości urządzeń.
Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum techniczne,
  • Uprawnienia do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych, - co najmniej do 1 kV,
  • Aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych akumulatorowych mile widziane,
  • Znajomość obsługi komputera,
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Komunikatywność, otwartość oraz nastawienie na współpracę w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • Bonus uzależniony od wyników pracy,
  • Premie miesięczną,
  • Bony świąteczne,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Transport do i z pracy na trasie Fabryka - Centrum Łodzi,
  • Pracę w systemie podstawowym (3 zmiany) lub w systemie weekendowym (piątek, sobota, niedziela).

Gdzie szukać pracy jako Elektromechanik

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Ahead Professionals lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektromechanik Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Ahead Professionals praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii