Wyszukaj spośród 14958 ofert pracy

Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto!

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu.

Współpracując z nami zyskasz:
  • możliwość pracy na umowie o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 300 zł brutto oraz premie do 600 zł brutto
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15
  • świadczenia dodatkowe m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • szkolenia wdrażające na stanowisko
  • szansę na rozwój i poszerzanie  swoich kompetencji
Czego wymagamy?
  • uprawnień na wózki widłowe (nie muszą być UDT)
  • półrocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności pracy z komputerem
Jakie będą Twoje obowiązki?
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa komputerowego systemu magazynowego
  • przyjmowanie i wydawanie towarów oraz prowadzenie dokumentacji magazynowej

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Nie czekaj- aplikuj! :) Chcesz dowiedzieć się wiecej? Na wszystkie pytania odpowiemy pod numerem : 503 075 956

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto! w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto! , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.

Praca Magazynier - zarobki do 3900 zł brutto! , Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni Aplikuj teraz
Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Elżbieta Cofta

e.cofta@ksservice.pl

503075956

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie