Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

System Analyst (CRM)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 20 dni
Praca System Analyst (CRM)

Warszawa
NR REF.: 1124650

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: System Analyst (CRM)
Solution Designer

Zadania:
  • Projektowanie rozwiązań IT,
  • Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji projektowej (HLD), w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań
  • Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym
  • Analiza wzajemnych wpływów wymagań i zależności między projektami,
  • Wsparcie wewnętrznego Klienta Biznesowego w opracowywaniu koncepcji oraz realizacji projektów technicznych nowych produktów i usług
  • Wsparcie procesu przeprowadzania testów projektowanych rozwiązań
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Architekta Rozwiązań lub Analityka Systemowego z obszarów CRM, Order Management lub rozwiązań integracyjnych
  • Umiejętność doboru technologii informatycznych przy tworzeniu rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Gdzie szukać pracy jako System Analyst (CRM)

Jaka oferta pracy na stanowisku: System Analyst (CRM) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako System Analyst (CRM) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko System Analyst (CRM), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
HAYS IT & Telecom

Praca System Analyst (CRM), Warszawa