Wyszukaj spośród 10172 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Financial Planning and Reporting Analyst

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 15 dni
Praca Financial Planning and Reporting Analyst

Financial Planning and Reporting Analyst
Targówek
NR REF.: 1125134

Dla międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem na stanowiskuFinancial Planning and Reporting Analyst.


Twoje następne stanowisko

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć przygotowywanie analiz, raportów, zestawień odnośnie sprzedaży, rentowności, marży itp. Kandydat będzie odpowiedzialny za raportowanie, zbieranie danych, a następnie konsolidacje wyników na poziomie Grupy. Dodatkowo osoba na tym stanowisku będzie wspierać CFO w przygotowywaniu rocznego budżetu oraz forecastu.
 

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Wymagane jest przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie kierunkowe, znajomość języka francuskiego na poziomie B2/C1 oraz znajomość języka angielskiego na poziomie B2. Poszukujemy osoby, która jest systematyczna, skrupulatna, nastawiona na rozwój, z potencjałem oraz chce poszerzać swoją wiedze i zdobywać nowe doświadczenia.

Co zyskujesz?

Oferowane są stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, bony podarunkowe, bonus roczny, brak nadgodzin.

Dodatkowe Informacje

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Oferta jest ważna jeszcze 15 dni


Gdzie szukać pracy jako Financial Planning and Reporting Analyst

Jaka oferta pracy na stanowisku: Financial Planning and Reporting Analyst w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Financial Planning and Reporting Analyst Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Financial Planning and Reporting Analyst, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii