Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Junior Frontend Developer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 17 dni
Praca Junior Frontend Developer

Warszawa
NR REF.: 1125156

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta -- z sektora finansowego -- poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Junior Frontend Developer
Forma współpracy: B2B, umowa zlecenie lub umowa o pracę
Lokalizacja: Mokotów

Obowiązki:
  • Rozwój nowych funkcjonalności w aplikacjach bankowości elektronicznej i mobilne
  • Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność)
  • Współpraca z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi
  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych, optymalizacji, usprawnień
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Języki: HTML5, CSS3, JavaScript, TypeScript
  • Frameworki: Angular (wersja 4+), Bootstrap 3+
  • Narzędzia: Webpack, SASS, Git
  • Dodatkowe biblioteki: RxJS
Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Praca w zespole scrum’owym zajmującym się w 100% rozwojem aplikacji
  • Uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem dużych systemów bankowych
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych płacowych i pozapłacowych

Gdzie szukać pracy jako Junior Frontend Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Frontend Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Frontend Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Frontend Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
HAYS IT & Telecom

Praca Junior Frontend Developer, Warszawa