Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Java / Scala Developer @ SoftwareMill

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 21-06-2019, do końca 2 dni
Praca Java / Scala Developer @ SoftwareMill

Salary: 10.0k-14.0k (B2B) PLN / month.

Requirements: Java or Scala, 2 years of commercial experience.

Tools: TeamCity, Jenkins, GitHub, Codebrag, Stash, JIRA, Trello, Confluence, Sonar, Git, Agile, Scrum or Kanban.

Additionally: In-house trainings, In-house hack days, Conference budget, Training budget, Team Events, Sport subscription.

Opis stanowiska

ESSENTIALS:

  • Location: com.nofluffjobs.posting.domain.LocationDescriptor@35e5fb58
  • Start Date: ASAP
  • Salary (gross): 10.0k-14.0k (B2B) PLN / month
  • Category: Backend
  • Company Size: 50+

REQUIREMENTS - MUST HAVE:

  • Java or Scala
  • 2 years of commercial experience

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:

  • Big Data
  • Machine Learning
  • Blockchain
  • Akka
  • Spring Boot
  • Ability to work independenty
  • Communication skills
  • Fluency in Polish language
  • English
  • Polish

Gdzie szukać pracy jako Java / Scala Developer @ SoftwareMill

Jaka oferta pracy na stanowisku: Java / Scala Developer @ SoftwareMill w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy SoftwareMill lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Java / Scala Developer @ SoftwareMill Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java / Scala Developer @ SoftwareMill, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SoftwareMill praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
SoftwareMill

Praca Java / Scala Developer @ SoftwareMill, Warszawa