Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Spawacz TIG /Berlin 2500-3500 EUR netto/

Lokalizacja: Berlin , Niemcy;

Jesteśmy niemiecką agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. DAAR Personal Service Gmbh w branży rekrutacyjnej działa od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały.
Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko: Spawacz TIG /Berlin

Zadania:
  • Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku spawacza należy spawanie rur ze stali nierdzewnej.
Wymagania:
  • Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe jako spawacz, komunikujesz się w języku niemieckim oraz posiadasz certyfikaty spawalnicze, być może to oferta właśnie dla Ciebie.
  • Mile widziane, jeśli posiadasz swój samochód (prywatnym samochodem docierasz z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, nie używasz go do przewozu narzędzi itp.).
  • Posiadamy też wiele ofert pracy w różnych lokalizacjach w Niemczech.

Zapewniamy:
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (ubezpieczenie od pierwszego dnia trwania umowy, pełne składki, dostęp do niemieckich świadczeń)
  • wynagrodzenie podstawowe 12-14 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 44-60 EUR brutto za każdy przepracowany dzień
  • dodatki branżowe (dodatki do stawki podstawowej)

Gdzie szukać pracy jako Spawacz TIG /Berlin 2500-3500 EUR netto/

Jaka oferta pracy na stanowisku: Spawacz TIG /Berlin 2500-3500 EUR netto/ w miejscowości: Berlin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy DAAR Personal Service GmbH lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Spawacz TIG /Berlin 2500-3500 EUR netto/ Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Spawacz TIG /Berlin 2500-3500 EUR netto/, praca w Berlin dopasowana do Twoich wymagań.DAAR Personal Service GmbH praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
DAAR Personal Service GmbH

Praca Spawacz TIG /Berlin 2500-3500 EUR netto/, Berlin