Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości

Lokalizacja: Lublin , lubelskie;

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko: Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości

Zakres obowiązków:
  • Obsługa ewidencyjna i sprawozdawcza,
  • Ewidencja dokumentów zakupowych, przygotowanie paczek płatności, ewidencja wyciągów bankowych, realizacja rozliczeń z kontrahentami,
  • Ewidencja i uzgodnienie danych związanych z obrotem magazynowym, wynagrodzeniami, sprzedażą bilingową ( w tym zasilenie DAX danymi z systemu magazynowego, płacowego, bilingowego spółki),
  • Ewidencja i uzgodnienie danych związanych z majątkiem trwałym,
  • Przygotowywanie szczegółowych raportów, załączników i not na potrzeby sprawozdania skonsolidowanego,
  • Przygotowywanie kalkulacji oraz sporządzanie deklaracji podatkowych. Prowadzenie rozliczeń z organami skarbowymi. Przygotowywanie dokumentacji podatkowej oraz wyjaśnień na potrzeby postępowań kontrolnych,
  • Pełnienie funkcji SPOC (Single Point of Contact) dla przedstawicieli Spółki , audytora finansowego, organów podatkowych i jednostek administracji publicznej w ramach usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Znajomość polskich i międzynarodowych przepisów o rachunkowości i sprawozdawczości finansowej,
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie ewidencji zdarzeń gospodarczych, w tym z wykorzystaniem rozwiązań ewidencyjnych stosowanych w Microsoft Dynamics (DAX)
  • Wiedza i umiejętności w zakresie zasad i reguł przygotowania i analizy sprawozdań, finansowych, opracowywanych zgodnie z wymogami Ustawy o Rachunkowości lub MSR,
  • Aktualna wiedza w zakresie prawa podatkowego , ze szczególnym uwzględnieniem ustaw: o podatku dochodowym od osób prawnych, o podatku od towarów i usług, ordynacja podatkowa,
  • Praktyczna znajomość funkcjonalności systemu f/k Microsoft Dynamics (DAX),
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office m.in Word, Excel (w tym tworzenie i wykorzystanie makr, tabel przestawnych), PowerPoint, Outlook, Office 365 itp.,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej średnio zaawansowanym.
  • Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w dużej firmie, obsługującej szeroki zakres procesów,
  • Możliwość skorzystania, w promocyjnych cenach z różnego rodzaju benefitów pracowniczych (ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne, karty Multisport).

Gdzie szukać pracy jako Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Imar Service Group

Praca Główny Specjalista ds. Sprawozdawczości, Lublin