Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Magazynier z obsługą wózka widłowego

Lokalizacja: Czeladź , śląskie;

Dla naszego Klienta, Firmy świadczącej usługi logistyczno-transportowe dla wiodącego producenta w branży opakowań metalowych z siedzibą w Czeladzi, poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier z obsługą wózka widłowego

Obowiązki:
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracy będzie odpowiedzialna za prace w magazynie
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22), od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych i obsłudze wózka widłowego
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,
  • uczciwe wynagrodzenie płatne zawsze na czas,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • dofinansowanie karty Multisport Plus oraz pakietu prywatnej opieki medycznej.

Gdzie szukać pracy jako Magazynier z obsługą wózka widłowego

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier z obsługą wózka widłowego w miejscowości: Czeladź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Payroll 360 lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier z obsługą wózka widłowego Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier z obsługą wózka widłowego, praca w Czeladź dopasowana do Twoich wymagań.Payroll 360 praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Payroll 360

Praca Magazynier z obsługą wózka widłowego, Czeladź