Wyszukaj spośród 12017 ofert pracy

Przepalacz złomu

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie;

Grupa TOM to ponad 250 pracowników zatrudnionych w ramach 5 spółek, które specjalizują się we wszelkich wariantach nowoczesnego recyklingu na wszystkich jego etapach, produkcji zbrojeń budowlanych oraz przede wszystkim w wyspecjalizowanym handlu surowcami wtórnymi na rynku krajowym i międzynarodowym.

Dzięki najwyższym umiejętnościom i doświadczeniu naszego zespołu przez przeszło 25 lat działalności udało nam się wypracować pozycję lidera w naszej branży. W związku z nieustannym rozwojem i poszukiwaniem nowych rynków poszerzamy nasz zespół. Dołącz do nas!

TOM Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku: Przepalacz złomu

Obowiązki:
  • Przepalanie złomu czarnego na placu położonym w dzielnicy Dąbie w Szczecinie
Wymagania:
  • uprawnienia do spawania elektrycznego i gazowego

Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Gdzie szukać pracy jako Przepalacz złomu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Przepalacz złomu w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Tom Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Przepalacz złomu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Przepalacz złomu, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Tom Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Tom Sp. z o.o.

Praca Przepalacz złomu, Szczecin