Wyszukaj spośród 10376 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Kontroler Finansowy / Finance Controller

Lokalizacja: Lublin , lubelskie;

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Kontroler Finansowy / Finance Controller

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z polityką rachunkowości Grupy,
  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • Przygotowywanie analiz finansowych i operacyjnych dla Zarządu,
  • Weryfikowanie raportów finansowych i danych pod kątem ewentualnych rozbieżności,
  • Wsparcie w zakresie implementacji i rozwoju narzędzi kontrolingowych oraz optymalizacji procesów i procedur wewnątrz organizacji,
  • Stała współpraca z zespołem księgowości,
  • Wsparcie przy audytach finansowych.
Oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Finanse, Rachunkowość,
  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku, w firmie o profilu produkcyjnym,
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej MSR/MSSF,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • Zdolności komunikacyjne,
  • Znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Szeroki pakiet benefitów,
  • Program wdrożenia, który pozwoli szybko poznać organizację i odnaleźć się w nowej pracy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Gdzie szukać pracy jako Kontroler Finansowy / Finance Controller

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kontroler Finansowy / Finance Controller w miejscowości: Lublin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Imar Service Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kontroler Finansowy / Finance Controller Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kontroler Finansowy / Finance Controller, praca w Lublin dopasowana do Twoich wymagań.Imar Service Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii