Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynowy - zarobki do 3 900 zł brutto

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 19-06-2019, do końca 5 dni
Praca Pracownik magazynowy - zarobki do 3 900 zł brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynowy.


Proponujemy Ci:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz wynagrodzenie miesięczne w wysokości 3 300 zł brutto. Będą Ci również przysługiwać premie do 600zł brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę: 7-15. Będziesz mógł również skorzystać z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport. Na początku Twojej pracy przejdziesz szkolenie, które wdroży Cię w obowiązki. Z nami będziesz miał szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji.

Oczekujemy:

uprawnień na wózki widłowe (nie muszą być UDT) oraz półrocznego doświadczenia na podobnym stanowisku. Ważna jest dla nas również podstawowa umiejętność obsługi komputera. 

Twoje zadania:

obsługa wózka widłowego i komputerowego systemu magazynowego. Ponadto będziesz zajmował się również przyjmowaniem, wydawaniem towarów oraz prowadzeniem dokumentacji magazynowej. 


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, aplikuj! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem telefonu: 506 561 859 lub mailowo: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynowy - zarobki do 3 900 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynowy - zarobki do 3 900 zł brutto w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynowy - zarobki do 3 900 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynowy - zarobki do 3 900 zł brutto , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii