Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Rabowice , wielkopolskie
Paczkowo , wielkopolskie
Zalasewo , wielkopolskie
Data: 19-06-2019, do końca 1 dzień
Praca Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu.


Dołącz do naszej ekipy!

Poszukujemy energicznej osoby, która stanie się częścią naszego zespołu i będzie gotowa pracować z nami w systemie III zmianowym. Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie, które przysługują już od początku zatrudnienia. Gwarantujemy sprzęt niezbędny do pracy oraz odzież roboczą. Na początek proponujemy Ci również kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki.

Twoje zadania:

kompletowanie zamówień według otrzymanych wytycznych.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Aplikuj! Jeżeli masz jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu pod numerem: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl  

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto! w miejscowości: Zalasewo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik magazynu - zarobki do 2960 zł brutto!, praca w Zalasewo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii