Praca dla par w Belgii - Magazynier i Pracownik Produkcji - wynagrodzenie 12,00 euro/h

Lokalizacja: Zele, Belgia , Flandria
Praca Praca dla par w Belgii - Magazynier i Pracownik Produkcji - wynagrodzenie 12,00 euro/h

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży poligraficznej, poszukujemy osób na stanowisko: Magazyniera oraz pracownika produkcji


Opis stanowiska

Główne zadania należące do osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika magazynowego to przyjmowanie, rejestracja oraz przekazywanie dostarczonych towarów do innych działów, sortowanie produktów  według odpowiadającej im klasyfikacji przy użyciu wózka widłowego, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, dbanie o bezpieczeństwo oraz utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika produkcji należy pakowanie materiałów poligraficznych, a także kontrola jakości opakowań, oznakowywanie towaru oraz weryfikacja znajdujących się na nich oznaczeń.

Wymagania

Na obu stanowiskach niezbędne jest doświadczenie i wykształcenie średnie, w przypadku magazyniera dodatkowo wymagamy uprawnień do obsługi wózków widłowych. Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację jest konieczna. Jeśli cechuje Was chęć do pracy, zaangażowanie​ i gotowość do podjęcia pracy od zaraz jak i możliwość wyjazdu swoim samochodem do Belgii, to nie zwlekajcie aplikujcie już dziś!

Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 12,00 euro brutto za godzinę, nadgodziny płatne w wysokości 150% stawki podstawowej, dodatkowo trzynastą pensjępakiet prywatnej opieki medycznej, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
12,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 142 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Praca dla par w Belgii - Magazynier i Pracownik Produkcji - wynagrodzenie 12,00 euro/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca dla par w Belgii - Magazynier i Pracownik Produkcji - wynagrodzenie 12,00 euro/h w miejscowości: Zele, Belgia jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca dla par w Belgii - Magazynier i Pracownik Produkcji - wynagrodzenie 12,00 euro/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca dla par w Belgii - Magazynier i Pracownik Produkcji - wynagrodzenie 12,00 euro/h , praca w Zele, Belgia dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.