Wyszukaj spośród 11951 ofert pracy

Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie
Data: 19-06-2019, do końca 1 dzień
Praca Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids

Salary: PLN per month: 5.0k-9.0k (B2B), 4.2k-7.5k (UoP).

Requirements: testing methodologies, +1 year experience, "test to break" mentality, understanding of iOS and Android.

Tools: Github, Jira, Confluence, GIT, Agile, Scrum.

Additionally: In-house trainings, Conference budget, Training budget, Team Events, Private health care, Sport subscription, Kitchen, Canteen, Free coffee, Free beverages, Free snacks, Shower, Play room.

Opis stanowiska

ESSENTIALS:

  • Location: com.nofluffjobs.posting.domain.LocationDescriptor@422e8da4
  • Start Date: asap
  • Salary (gross): PLN per month: 5.0k-9.0k (B2B), 4.2k-7.5k (UoP)
  • Category: Testing
  • Company Size: 40+

REQUIREMENTS - MUST HAVE:

  • testing methodologies
  • +1 year experience
  • "test to break” mentality
  • understanding of iOS and Android

REQUIREMENTS - NICE TO HAVE:

  • Scrum
  • English

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids

Jaka oferta pracy na stanowisku: Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Droids On Roids lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Droids On Roids praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Droids On Roids

Praca Mobile QA Specialist (Tester) @ Droids On Roids, Wrocław