Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 19-06-2019, do końca 32 dni
Praca Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150)

Opis stanowiska
  • Poszukujemy osoby, która będzie:
  • przygotowywać oferty na podstawie projektów koncepcyjnych, przetargowych i wykonawczych
  • odbywać wizje lokalne w celu weryfikacji zakresu i potrzebnych zmian
  • zajmować się optymalizacją kosztową oraz zakresową
  • zajmować się procesem przygotowywania budżetów do projektów
  • analizować wymagania Klientów pod kątem value engineering’u
  • przygotowywać zapytania ofertowe do wykonawców
  • współpracować z podwykonawcami i negocjować umowy na roboty budowlane i instalacyjne
  • zarządzać procedurami zleceń zmiany i oceną kosztów zmian
Wymagania
  • Zgłoś się do nas, jeżeli:
  • jesteś zainteresowany/a pracą nad cały etat
  • masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków (inżynieria lądowa, elektrotechnika lub inżynieria środowiska)
  • masz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) związanego z twoim kierunkiem
  • komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • bardzo dobra znasz Pakiet MS Office
Oferujemy
  • W zamian zapewnimy Ci:
  • możliwość pracy przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie
  • możliwość poszerzenia wiedzy we wszystkich obszarach technicznych
  • współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: biurowiec Metropolitan pl. Piłsudskiego 3
  • umowę o pracę, opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, świeże owoce 2 razy w tygodniu
  • jasno określone ścieżki rozwoju oraz bogaty program szkoleń
  • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017

Gdzie szukać pracy jako Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
BDI

Praca Cost Consultant Design & Build Department (nr ref.: 10150), Warszawa