Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator maszyn do krojenia pianki

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376.

Zadania:
  • obsługa maszyn do cięcia pianki,
  • realizacja procesu rozkroju pianki,
  • prace pomocnicze na produkcji,
  • nadzór nad jakością wytwarzanych wyrobów.
Wymagania:
  • sprawność fizyczna,
  • uprawnienia na wózki są dodatkowym atutem,
  • możliwość pracy w systemie trzyzmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pełen etat,
  • wdrożenie do nowych obowiązków,
  • zawsze wolne weekendy,

Gdzie szukać pracy jako Operator maszyn do krojenia pianki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn do krojenia pianki w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator maszyn do krojenia pianki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn do krojenia pianki, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.