Wyszukaj spośród 11842 ofert pracy

Wiertacz

Lokalizacja: Kraków , małopolskie;

Fair Recruitment to agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z zakresu doradztwa personalnego, działa na podstawie wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18870.

Naszym klientem jest innowacyjna firma z siedzibą w Chorzowie zajmująca się projektowaniem, odgazowywaniem oraz odwiertami na terenie Polski. Obecnie, w związku z rozwojem swoich usług, poszukuje dwóch brygad wiertniczych do pracy w okolicach Krakowa.

Wiertacz

Obowiązki:
  • zakres prac zgodnie ze stanowiskiem - ok. 500 m odwiertu miesięcznie,
  • obsługa wiertnicy geotechnicznej (wiercenia rdzeniowe NDT 80) na terenie Polski,
  • badania terenowe.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku; mile widziane uprawnienia geologiczne,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
  • czynne prawo jazdy kat. B., prawo jazdy kat. C mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wysokie wynagrodzenie, zależne od posiadanego doświadczenia zawodowego, posiadanych uprawnień i umiejętności,
  • zapewniamy zakwaterowanie.

Gdzie szukać pracy jako Wiertacz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Wiertacz w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Magdalena Pawłaszek Fair Recruitment lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Wiertacz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Wiertacz, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Magdalena Pawłaszek Fair Recruitment praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Magdalena Pawłaszek Fair Recruitment

Praca Wiertacz, Kraków