Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Handlowiec – branża poligraficzna

Lokalizacja: Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie;

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376 od 2006 roku i od tego czasu dla naszych klientów zrekrutowaliśmy ponad 13 000 pracowników różnego szczebla w wielu branżach.

Poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi i dla ludzi, otwartych, zaangażowanych, dla których handlowanie jest wyzwaniem i przede wszystkim pasją!

Zadania:
  • sprzedaż najwyższych jakościowo, nowoczesnych produktów
  • współpraca ze strategicznymi klientami
  • zarządzanie procesem handlowym
  • prowadzenie negocjacji podczas spotkań z klientami
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych, podpisywanie kontraktów
  • realizacja celów sprzedażowych
Wymagania:
  • doświadczenie w handlu (preferowane w branży poligraficznej)
  • chęć do podjęcia pracy w terenie
  • ambicja, zapał i energia do działania
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami strategicznymi
  • wysokie umiejętności handlowe poparte konkretnymi sukcesami w dotychczasowej pracy
  • motywacja do osiągania celów
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • praktyczna znajomości programów pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat B
  • wykształcenie techniczne wyższe lub średnie oraz wiedza techniczna - mile widziane
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilność - stawiamy na długofalową współpracę
  • atrakcyjną pracę z dobrym, nowoczesnym produktem i ciekawymi klientami
  • uczciwe wynagrodzenie składające się z atrakcyjnej podstawy i rzetelnego systemu premiowego uzależnionego od wyników
  • dodatkowe benefity po okresie próbnym
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i organizacji czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia handlowe i techniczne
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Gdzie szukać pracy jako Handlowiec – branża poligraficzna

Jaka oferta pracy na stanowisku: Handlowiec – branża poligraficzna w miejscowości: Bydgoszcz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Flame Employment Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Handlowiec – branża poligraficzna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Handlowiec – branża poligraficzna, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Flame Employment Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy
Flame Employment Polska Sp. z o.o.

Praca Handlowiec – branża poligraficzna, Bydgoszcz