Pracownik Hali

P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski Mińsk Mazowiecki Wynagrodzenie do negocjacji

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od 25 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku. TOPAZ to obecnie ponad sto placówek (sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski. Nasza marka stale się rozwija i chociaż najważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem rozbioru drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Aktualnie do swojego sklepu Topaz w Mińsku Mazowieckim - ul. Targowa 1 - poszukujemy do współpracy pracownika na stanowisko - Pracownik hali sklepu:


Zakres obowiązków:

 • wykładanie towaru na wyznaczonych działach sklepu
 • dbałość o właściwą ekspozycję produktów oraz monitorowanie terminów przydatności do spożycia
 • udzielanie niezbędnych informacji Klientom i wsparcie dla zespołu sklepu

Wymagania:

 • dyspozycyjność (praca w systemie 2-zmianowym)
 • rzetelność i uczciwość
 • mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie oraz przy kasie fiskalnej
 • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

 • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
 • umowę zlecenie na okres od 1 miesiąca do 3 miesięcy, z możliwością przedłużenia lub zatrudnienia na stałe na umowę o pracę na terenie Mińska Maz.
 • wynagrodzenie zawsze na czas oraz dobrą atmosferę pracy
 • możliwość rozwoju i kontynuacji współpracy

Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik Hali

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik Hali w miejscowości: Mińsk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik Hali Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Hali, praca w Mińsk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.P.H.U TOPAZ Zbigniew Paczóski praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.