Wyszukaj spośród 10815 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Czas na pracę i studia- obsługa Live Chat

Lokalizacja: Wrocław , dolnośląskie;

CCIG cenimy ludzi za to jacy są. W każdym człowieku znajdujemy coś, co nas inspiruje do działania i zmian na lepsze. Cenimy ludzi, którzy wiedzą, co jest ważne. Jeśli wiesz, co jest ważne - zapraszamy do współpracy.

Obowiązki:
  • prowadzenie rozmów na czacie z Klientami w kwestiach obsługowych jak i sprzedażowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy w oczach Klientów
  • bieżąca realizacja zadań wyznaczonych przez przełożonego
  • dobór odpowiednich ofert spełniających wymagania Klientów biznesowych oraz indywidualnych
Wymagania:
  • płynna znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie
  • dyspozycyjność na 8 dniowym pakiecie wdrożeniowym
  • status osoby uczącej się
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • postawa pro-kliencka oraz nastawienie na pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • obsługa komputera i korzystanie z internetu na poziomie codziennego użytkowania
Oferujemy:
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy
  • elastyczny grafik w zależności od potrzeb kandydata
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy zakończony Certyfikatem
  • chillout room, piłkarzyki, ps3, pyszną kawę i herbatę, kartę rabatową, świeże owoce 2 razy w tygodniu
  • pracę w centrum Wrocławia w gronie młodych i ambitnych osób
Dodatkowe informacje

To tylko część, brakuje tylko Ciebie! Aplikuj, przekonaj się jak to jest pracować z najlepszymi na rynku!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy https://lc.chat/now/1553551/

Gdzie szukać pracy jako Czas na pracę i studia- obsługa Live Chat

Jaka oferta pracy na stanowisku: Czas na pracę i studia- obsługa Live Chat w miejscowości: Wrocław jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy CCIG Group lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Czas na pracę i studia- obsługa Live Chat Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Czas na pracę i studia- obsługa Live Chat, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.CCIG Group praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii