Wyszukaj spośród 12520 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Python Developer

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy aktualnie Specjalistów na stanowisko: Python Developer

Zadania:
  • projektowanie oraz implementacja oprogramowania w technologiach Python, Django,
  • udział w opracowywaniu koncepcji oraz planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • optymalizacja działania istniejących systemów (m.in. poprzez doskonalenie wydajności kodu),
  • udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności oraz technologii,
  • weryfikowanie jakości oprogramowania.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python,
  • min. 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem framework Django
  • doświadczenie w pracy z rozproszonym systemem kontroli wersji, np. GIT,
  • znajomość SQL,
  • znajomość systemów budowania i Continuous Integration,
  • znajomość REST API,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnego korzystania z dokumentacji technicznej,
  • zdolność do analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiazywania zadań,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy z metodologią Agile, doświadczenie w pracy z JIRA, Postgre SQL, code review, znajomość systemów Continous Deployment, znajomość Gerrit, Jenkins, Sentry Bitbucket, Influx, Grafana, GitHub, Linux.
Oferujemy:
  • różnorodne projekty (wybór technologii),
  • MultiSport i Medicover,
  • dostęp do platformy szkoleniowej Treehouse,
  • pakiet relokacyjny,
  • uczestnictwo w imprezach integracyjnych i charytatywnych.

Gdzie szukać pracy jako Python Developer

Jaka oferta pracy na stanowisku: Python Developer w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Python Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.