Wyszukaj spośród 15515 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Зварювальник (слюсар-зварювальник)

Lokalizacja: Goleniów , zachodniopomorskie
Data: 18-06-2019, do końca 2 dni
Praca Зварювальник (слюсар-зварювальник)

Агенція працевлаштування KS Service Sp. z o.o. номер сертифікату в Національному реєстрі агентств зайнятості 7254. Протягом багатьох років, допомагаємо працівникам знайти підходящу роботу для себе, а Клієнтам залучити кращих фахівців на польському та європейському ринку. Наше агентство має сертифікати Бельгії в регіоні Фландрія за номером VG 2091/U, VG 2091/UC, Брюссель 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 та Валонії W.DISP.1321, що гарантує законність та якість послуг, які ми надаємо.

Для нашого Клієнта, який займається виготовленням сталевих конструкції для різних галузей промисловості, шукаємо кандидатів на посаду: Зварювальник (Слюсар-Зварювальник)

Пропонуємо
  • працевлаштування на підставі трудового договору (umowa o pracę)
  • ставку годинну від 23 зл.брутто + 5 зл. брутто/год. при умові відсутності лікарняного (19,90 нетто)
  • доплата за надгодини +50%, за роботу в суботу +100%, оплачувана відпустка та лікарняне
  • робочий одяг та медогляд за рахунок роботодавця, додаткове медичне страхування
  • виготовлення дозволу на перебування та працю (карта побиту)
Обов’язки
  • зварювання металевих конструкцій відповідно до технічного рисунку
  • приготування матеріалів до зварювання
  • допоміжна робота та підтримання порядку на робочому місці
Вимоги
  • обов’язкові вміння зварювати MAG 135
  • вміння читати технічний рисунок
  • володіння польською мовою на комунікативному рівні
  • готовність до роботи в 1 зміну від 6:00 до14:00, надгодини та суботи – за бажанням
  • сумлінність та працьовитість

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Poleceń
Wynagrodzenie
4704 PLN / Miesiąc

Gdzie szukać pracy jako Зварювальник (слюсар-зварювальник)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Зварювальник (слюсар-зварювальник) w miejscowości: Goleniów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Зварювальник (слюсар-зварювальник) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Зварювальник (слюсар-зварювальник), praca w Goleniów dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Iryna Khvysiuchyk

iryna@ksservice.pl

571243506

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii