Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji - 14,70 zł brutto/godz

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 18-06-2019, do końca 2 dni
Praca Pracownik produkcji - 14,70 zł brutto/godz

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy osób chętnych do podjęcia następującej pracy: Pracownik produkcji.


Zdobądź z nami pierwsze doświadczenie!

Liczymy na Twoje chęci do pracy i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Zapewniamy:

stawkę 14,70 zł brutto na godzinę oraz atrakcyjne premie. Pracujemy w okolicach Stadionu Miejskiego w Poznaniu, na umowę zlecenie, w godzinach 6-14 oraz 14-22. Weekendy są wolne – ten czas przeznaczamy na odpoczynek. Zapewniamy również wdrożenie w obowiązki oraz stałą opiekę konsultanta personalnego.

Do Twoich zadań będzie należało:

segregowanie i pakowanie wkrętów, oklejanie zapakowanego towaru oraz dbanie o estetykę gotowego wyrobu. 


Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie - prześlij do nas swoje CV. W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem tel. 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Pracownik produkcji - 14,70 zł brutto/godz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji - 14,70 zł brutto/godz w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik produkcji - 14,70 zł brutto/godz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji - 14,70 zł brutto/godz , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii