Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Praca Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.


Liczymy na:

umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz Twoje zdolności manualne. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego lub chęć do jego nauki.

Oferujemy:

wynagrodzenie miesięczne ok. 2400 zł netto płatne zawsze terminowo. Początkowo zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie (umowa o pracę bezpośrednio do naszego Klienta po trzymiesięcznym okresie próbnym). Gwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 i 10-18. Zapewniamy pełne wdrożenie w obowiązki.

Zadania:

obsługa elektronarzędzi (szlifierka, frezerka) oraz kontrola procesu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, aplikuj! Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 184 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.