Wyszukaj spośród 9889 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Data: 18-06-2019, do końca 38 dni
Praca Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji.


Liczymy na:

umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz Twoje zdolności manualne. Mile widziana jest znajomość rysunku technicznego lub chęć do jego nauki.

Oferujemy:

wynagrodzenie miesięczne ok. 2400 zł netto płatne zawsze terminowo. Początkowo zapewniamy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie (umowa o pracę bezpośrednio do naszego Klienta po trzymiesięcznym okresie próbnym). Gwarantujemy pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14 i 10-18. Zapewniamy pełne wdrożenie w obowiązki.

Zadania:

obsługa elektronarzędzi (szlifierka, frezerka) oraz kontrola procesu produkcji.


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Szkolenia
Dodatkowe Informacje

Nie czekaj, aplikuj! Więcej informacji pod numerem telefonu: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 38 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto! w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Poszukujemy pracownika produkcji - zarobki ok. 2400zł netto!, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii