Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - wynagrodzenie do 3 050 zł brutto

Lokalizacja: Polkowice , dolnośląskie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier.

Jakie będą Twoje zadania?
  • rozładunek towaru
  • rozlokowanie materiału na magazynie
  • inne proste zadania magazynowe
Czego od Ciebie oczekujemy?
  • uprawnień na wózki widłowe z UDT
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
Co zyskujesz?
  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • wynagrodzenie całkowite 3050 zł brutto (podstawa + premia)
  • dla chętnych szansa na dodatkowo płatne nadgodziny
  • podnoszenie kwalifikacji i nabycie cennego doświadczenia
  • po okresie próbnym możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta
  • zawsze terminowe wynagrodzenie
  • szkolenie wdrażające w obowiązki
  • wsparcie koordynatora personalnego i przejrzyste warunki współpracy

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Zacznij pracę z nami - WYŚLIJ CV!

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - wynagrodzenie do 3 050 zł brutto

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - wynagrodzenie do 3 050 zł brutto w miejscowości: Polkowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - wynagrodzenie do 3 050 zł brutto Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - wynagrodzenie do 3 050 zł brutto, praca w Polkowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii