Wyszukaj spośród 12467 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator/-ka Maszyn CNC / Kontroler/-ka Jakości

Lokalizacja:

PowerJobs - agencja pracy tymczasowej (nr licencji 11749).
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla.
Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami na terenie południowej Polski oraz Francji, działającymi w różnych sektorach przemysłu.

Obowiązki:
  • Obsługa maszyn CNC do kształtowania stali (np. frezarka, giętarka, tokarka) - osobom bez doświadczenia zapewniamy szkolenie;
  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych komponentów.
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Punktualność i samodyscyplina,
  • Gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej Firmie, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • Początkowe wynagrodzenie 2600-2800 PLN brutto + premie oraz możliwość nadgodzin płatnych 100%;
  • Pakiet socjalny m.in., ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta MultiSport,
  • Atrakcyjny system poleceń pracowniczych.

Gdzie szukać pracy jako Operator/-ka Maszyn CNC / Kontroler/-ka Jakości

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator/-ka Maszyn CNC / Kontroler/-ka Jakości w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy PowerJobs Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator/-ka Maszyn CNC / Kontroler/-ka Jakości Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator/-ka Maszyn CNC / Kontroler/-ka Jakości, praca w dopasowana do Twoich wymagań.PowerJobs Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.