Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h

Lokalizacja: Robakowo , wielkopolskie
Gądki , wielkopolskie
Kórnik , wielkopolskie
Swarzędz , wielkopolskie
Praca Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy.


Poszukujemy:

osoby gotowej podjąć pracę od zaraz, która z dokładnością i sumiennością wykonuje swoje obowiązki. Mile widziane jest doświadczenie w pracy fizycznej, ale nie jest to warunek konieczny.

Zapewniamy:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od pierwszego dnia pracy. Na początek proponujemy Ci wynagrodzenie godzinowe w wysokości 20 zł brutto (podstawa + premia). Pracujemy od poniedziałku do piątku, na dwie zmiany: 6-14 i 14-22. Oferujemy Ci również bezpłatny posiłek pracowniczy. Po okresie próbnym będziesz miał możliwość skorzystania z opieki medycznej i dofinansowania do dojazdów do pracy. Zapewniamy szkolenie wdrażające w obowiązki i wsparcie koordynatora personalnego.

Twoje przyszłe zadania:

pakowanie materiałów, kompletacja i montaż elementów, inne prace pomocnicze.


Darmowy posiłek

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna Atmosfera

Umowa o pracę

Zwrot za dojazdy

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Zachęcamy do wysyłania CV! Na Twoje pytania odpowiemy pod numerem: 506 561 859 lub email: b.golabek@ksservice.pl

Oferta jest ważna jeszcze 143 dni


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h w miejscowości: Swarzędz jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik pomocniczy - 20 zł brutto/h , praca w Swarzędz dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.