Wyszukaj spośród 12359 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii

Lokalizacja: Oudsbergen , Flandria
Data: 18-06-2019, do końca 2 dni
Praca Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu)


Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku elektromechanika należeć będzie zapewnienie właściwego funkcjonowania maszyn oraz pojazdów, jak i utrzymanie dobrego stanu budynków. Praca polegać będzie na usuwaniu usterek oraz wykonywaniu prac związanych z konserwacją mechaniczną. Istotnym elementem jest również doradztwo w projektach związanych z wprowadzaniem usprawnień. 

Wymagamy:

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Twoje umiejętności rozwiązywania problemów są dla nas równie ważne, jak i możliwość wyjazdu do Belgii samochodem.

Oferujemy:

Gwarantujemy Ci zatrudnienie w oparciu o umowę o prace oraz wynagrodzenie w wysokości 15,00 euro brutto/godz.. Dodatkowo oferujemy nadgodziny płatne 150% oraz trzynastą pensję. Nie musisz martwić się o zakwaterowanie, ponieważ zostanie ono zorganizowane przez naszego polskojęzycznego koordynatora przebywającego w Belgii


Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja

System Poleceń
Wynagrodzenie
15,00 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 2 dni


Gdzie szukać pracy jako Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii

Jaka oferta pracy na stanowisku: Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii w miejscowości: Oudsbergen jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Elektromechanik (mechanik utrzymania ruchu) - 15,00 euro/godz. - praca w Belgii, praca w Oudsbergen dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii