Monter - umowa o pracę - wysokie zarobki

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. Łódź Wynagrodzenie do negocjacji

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

System premiowy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko Monter.


Zadania:

  • montowanie elementów zgodnie z instrukcją
  • terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań
  • kontrola jakości produktu

Wymagania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • zdolności techniczne i manualne
  • mile widziane uprawnienia SEP

Dlaczego warto z nami pracować?

Zapewniamy umowę o pracę od pierwszego dnia oraz wysokie zarobki, w tym comiesięczną premię i 13-stą pensję. Pracujemy od poniedziałku do piątku, a dla chętnych są możliwe dodatkowo płatne nadgodziny. Oferujemy również pakiet prywatnej opieki medycznej.  Wdrożymy Cię w zakres obowiązków, a do pracy dojedziesz bez problemu komunikacją miejską.

 

Dodatkowe informacje

WYŚLIJ CV już teraz! Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego pod nr 506 561 604 oraz do biura KS Service w Łodzi ul. Piotrkowska 31 lok. 27. 


Szukam pracy Warszawa, Szukam pracy Wrocław, Szukam pracy Kraków, Szukam pracy Łódź, Szukam pracy Szczecin, Oferty pracy Gdynia, Ogłoszenia Gdańsk, Szukam pracy Poznań, Ogłoszenia Au Pair Opieka nad dzieckiem, Kalkulator brutto-netto, Wyszukiwarka ofert, kariera medycyna, kariera budownictwo, Praca Administracja biurowa, Branża bankowość, pracuj w call center, Pracuj w energetyka, Pracuj w Handel, oferty pracy fizyczna, Praca na magazynie, Ogłoszenia w marketingu, Kariera Olsztyn, Szukampracy Katowcie, Kariera Bydgoszcz, Praca Białystok

Gdzie szukać pracy jako Monter - umowa o pracę - wysokie zarobki

Jaka oferta pracy na stanowisku: Monter - umowa o pracę - wysokie zarobki w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Monter - umowa o pracę - wysokie zarobki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Monter - umowa o pracę - wysokie zarobki, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.