Wyszukaj spośród 15871 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - bez doświadczenia / wysokie zarobki / premie

Lokalizacja: Łódź , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Magazynier.


Kandydacie!

Poszukujemy Magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe z UDT oraz gotowością do pracy w systemie zmianowym. Nie musisz posiadać doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

Pomożesz nam uporządkować przestrzeń magazynu poprzez załadunek i rozładunek towaru oraz jego prawidłowe rozlokowanie. Jesteś niezbędny, aby produkcja działała bez zarzutu – dostarczysz towar i odbierzesz gotowy produkt. Nie może Cię zabraknąć!

Oferujemy:

Ty lokujesz swoje umiejętności w nas, a my w zamian za to pokładamy w Tobie przyszłościowe zamiary – dostarczymy umowę o pracę w pełnym wymiarze i naładujemy wysokie wynagrodzenie oraz comiesięczną premię!.  Załadujemy pracę od poniedziałku do piątku, a jeśli starczy miejsca i chęci – będziesz mógł zarobić dwa razy tyle w dodatkowych dniach. Do kompletu dołożymy możliwość skorzystania z pakietu opieki medycznej. Dowieziemy Cię do pracy z centrum Łodzi, Zgierza, Ozorkowa, Poddębic, Pabianic i Konstantynowa Łódzkiego.

 

 


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Trzynasta Pensja

Darmowy Transport

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Nie magazynuj swojego doświadczenia – dołącz do nas i wykorzystaj je w praktyce!

WYŚLIJ CV lub skontaktuj się z Nami pod nr tel. 506 561 604. 

Oferta jest ważna jeszcze 6 dni

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Magazynier - bez doświadczenia / wysokie zarobki / premie

Jaka oferta pracy na stanowisku: Magazynier - bez doświadczenia / wysokie zarobki / premie w miejscowości: Łódź jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Magazynier - bez doświadczenia / wysokie zarobki / premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - bez doświadczenia / wysokie zarobki / premie, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii